GAZİEMİR İLÇE BAŞKANLIĞI


GAZİEMİR CENGİZ HAN İLK ÖĞRETİM OKULUNA BAHÇE SATRANÇ TAKIMI HEDİYESİ

24 Nisan 2017, Pazartesi
    GAZİEMİR CENGİZ HAN İLK ÖĞRETİM OKULU MÜDÜRÜ FATMA KARABULUT TARAFINDAN 2015-2016 YILINDA İLKİ AÇILAN SATRANÇ KURSUNA GAZİEMİR HALK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİTMENİ SATRANÇ ANTRENÖRÜ VE HAKEMİ MAHMUT TAYMAZ'IN VERDİĞİ TOPLAMDA 94 ÖĞRENCİ İŞTİRAK EDEREK ÖĞRENCİLERİNİN KENDİ KENDİLERİNE KARAR VERMELERİNİN GELİŞMESİNE KATKIDA BULUNULMUŞTUR.
 
    MÜTEAKİBEN 2016-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA GAZİEMİR HALK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİTMENİ OLAN SATRANÇ ANTRENÖRÜ VE HAKEMİ OLAN DENİZ GÖK TARAFINDAN KURS VERMEYE DEVAM EDİLMİİŞ, DAHA FAZLA ÖĞRENCİNİN KURSA KATILMASI SAĞLANMIŞ OLUP ÖĞRENCİLERDEN BİR KISMI İZMİR İLİNDEKİ SATRANÇ TURNUVASINA KATILMAYA BAŞLAMIŞLARVE BU SPORA BİR ÇOK ÖĞRENCİ KAZANDIRILMIŞTIR. 
 
   CENGİZ HAN İLKOKULUNDAKİ SATRANÇ SEVGİSİNE TEMAD GAZİEMİR ŞUBESİ DE İLGİSİZ KALMAMIŞ, OKULUN ÖĞRENCİLERİNE 3 YILDIR DEĞİŞİK İHTİYAÇLAR KONUSUNDA BURS DESTEĞİNDE BULUNAN DERNEK YÖNETİCİLERİ GELECEK NESİLLERRİN DAHA BİLİNÇLİ VE BAŞARILI OLMALARI ADINA BAHÇE SATRANÇ TAKIMI BAĞIŞINDA BULUNARAK BU BAAŞRIYA KATKI SAĞLAMIŞLARDIR.

   TÜRKİYE EMEKLİ ASTSUBAYLAR DERNEĞİ GAZİEMİR ŞUBE BAŞKANI M. CEMAL HACIMUSTAFAOĞLU DA AÇILIŞ KONUŞMASINDA, TOPLUMA DAHA FAYDALI VE GELECEK NESİLLERİN SOSYAL PROJELER İLE BİLİNÇLİ ŞEKİLDE YETİŞMESİ ADINA BU VE BUNUN GİBİ BİR ÇOK PROJEYE DESTEK OLDUKLARINI OLMAYA DA DEVAM EDECEKLERİNİ İFADE ETMİŞLER,  TÜRKİYE EMEKLİ ASTSUBAYLAR DERNEĞİNİN KAMU YARARINA DERNEK OLMASININ GEREKLERİNİ YERİNE GETİRDİKLERİNİ DİLE GETİREREK CENGİZ HAN İLK ÖĞRETİM OKULUNA BÖYLE FAYDALI BİR PROYE DE DESTEK OLMALARINA VESİLE OLAN OKUL MÜDÜRÜ FATMA KARABULUT VE YÖNETİCİLERİNE TEŞEKKÜR ETMİŞLERDİR. 

   GAZİEMİR İLÇE KAYMAKAMI SAYIN YAŞAR DÖNMEZ İSE TÜRKİYE EMEKLİ ASTSUBAYLAR DERNEĞİNİN TOPLUMA FAYDALI BÖYLE SOSYAL BİR PROJEDE OKULUMUZA KATKIDA BULUNMASINDAN SON DERECE MEMNUN KALDIĞINI, BU PROJELERİN GİDEREK ÇOĞALMASI TEMENNİSİNDE BULUNDUĞUNU İFADE EDEREK DERNEK BAŞKANI VE YÖNETİCİLERİNE TEŞEKKÜRLERİNİ SUNMUŞTUR.