GAZİEMİR İLÇE BAŞKANLIĞI


GAZİEMİR TEMAD ŞUBESİNİN ETKİNLİKLERİ

Etkinlik Başlama Tarihi : 30 Kasım 2010
TEMAD GAZİEMİR'DE GAZİLER GÜNÜ KUTLAMASI
19 Eylül 2012 de Gaziemir Tören Alanında icra edilen faaliyetlerden sonra TEMAD Gaziemir Şube Başkanlığı tarafındanGaziemir Kaymakamı,
Belediye Başkanı, Daire Amirleri, İlçe Parti Temsilcileri ve Törene Katılan Gaziler ve aileleri ile TEMAD Gaziemir şube üyelerimize sohbetli kahvaltı
tertip edilmiş olup ve katılım üst seviyede gerçekleşmiştir.

Fotoğrafları BURADAN görebilirsiniz
............................................................................................................YÖNETİM KURULU 26.09.2012
TEMAD GAZİEMİR'İN KIBRIS ÇIKARTMASI
Emekli Astsubaylar yavru vatan Kıbrıs'ta üst düzey ilgi gördü. KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu'da TEMAD'lıları makamında kabul etti.
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı Emekli Atsubaylar Derneği’nin davetlisi olarak bu ülkeye giden Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Gaziemir Şubesi yönetimi ve üyeleri yavru vatanda üst düzey ilgi gördü.
Bir haftalık ziyaret programında başta KKTC Cumhur Başkanı Dr. Derviş Eroğlu, Başbakan İrsen Küçük, Büyük Elçi Halil İbrahim Akça , Şehit Aileleri ve Malul Gaziler Derneği, Türk Mukavemet Teşkilatı ziyaret eden TEMAD Gaziemir Heyeti’ne burada şilt ve flamalar takdim edildi.
Programı Yerel Haberci adına da takip eden TEMAD yöneticisi ve üyesi Akif Aday’ın verdiği bilgiye göre; TEMAD’lılar KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş’ın ve Dr. Fazıl Küçük’ün anıtları ziyaret ederek çelenk koydular.
Gezi esnasında şehitlikler Girne çıkarma plajı, ve tarihi yerler gezen, Kıbrıslılarla birlik ve beraberlik mesajları veren TEMAD’lılar KKTC’nın haklı mücadelesini sonuna kadar sürdürecekleri sözünü verdiler.
Fotoğrafları BURADAN görebilirsiniz
............................................................................................................YÖNETİM KURULU 20.04.2012
TEMAD GAZİEMİR 10 YAŞINDA
TEMAD Gaziemir’in 10. Kuruluş Yıldönümü Kokteyli’ine Gaziemir Kaymakamı Şerafettin Tuğ, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, CHP Gaziemir ve İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Önder Keskin, MHP İzmir İl Yönetim Kurulu Üyesi ve 1.Bölge’den Sorumlu Başkanı Selahattin Şahin, MHP Gaziemir İlçe Başkanı Dursun Seçal ve yöneticiler, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü A.Selim Sadık, Türk Hava Kurumu Gaziemir Şubesi Başkanı M.Ali Yücel iştirak etti. Ak Parti Gaziemir İlçe Başkanı Sabır Telingün ise İstanbul’da olduğundan onu temsilen Başkan Yardımcısı Cüneyt Koyuncu ve yöneticiler daha sonra kokteyle katıldı.
Gaziemir Kaymakamı Şerafettin Tuğ, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol ev en yaşlı üyelere Atatürk Maskı İşlemeli Teşekkür Plaketi takdim eden TEMAD Gaziemir Şube Başkanı Cafer Güngör kendilerine gösterilen ilginin devamını diledi.
TEMAD GAZİEMİR YÖNETİM KURULU’NDA ŞU İSİMLER YER ALIYOR:
Başkan Cafer Güngör, Sekreter Salih Orç, Muhasip Yusuf Demir, Yönetim Kurulu Üyeleri; Mustafa Nayırcı, Muharrem Çamlıca, Mahmut Taymaz. Denetim: Osman Barut, Hüseyin Özkan, Cemal Işık. Disiplin Kurulu;Akif Aday, Turan Dizer, Mustafa Yürü.

Fotoğrafları BURADAN görebilirsiniz
............................................................................................................
YÖNETİM KURULU 20.04.2012
TEMAD GENEL BAŞKANININ DERNEĞİMİZİ ZİYARETLERİ
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkanı (TEMAD) Sayın Ahmet KESER, 19 Kasım 2011 tarihi 800 üyesi ile ilçemizde en büyük olan sivil toplum kuruluşu olarak TEMAD Gaziemir Şubemizi ziyarete etmişlerdir. TEMAD Genel Başkanı Ahmet KESER, 18 Kasım 2011 tarihinde de İZMİR iline teşrif etmiş, İzmir valilik makamını ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Aziz KOCAOĞLU’nu ziyarette bulunmuşlardır. İzmir İlindeki 14 TEMAD şubesini yönetim kurulu üyeleri ile ziyaret ederek sorunlarını dinlemiş, yeni projeler, yapılacak olan yeni anayasa çalışmaları ile ilgili çalıştaya çağırıldıklarını, bu konu hakkında TEMAD’ın öneri ve görüşlerini de almak istediklerini, çözüm üretmek ve etkin bir sivil toplum kuruluşu olarak topluma nasıl faydalı olunacağı konusununda görüş alış verişinde bulunmuşlardır. Genel Başkan Ahmet KESER, Emekli olan astsubayların TEMAD çatısı altında buluşmasını, çalışan meslektaşlarına ise sivil yaşama hazırlanması konusunda destek olunması gerektiğini belirtmiş, toplum içerisinde nasıl daha faydalı bir dernek olabilmenin gayret ve arayışı içinde olduklarını dile getirmiş ve bu mesleğe gönül verenlerin daima birlik, beraberlik ile yakın ilişkiler içerisinde olmaları gerektiğini bir kez de İzmir’de vurgulamıştır.

TEMAD GENEL BAŞKANI 18 KASIM 2011 İZMİR ZİYARETİN DE DERNEĞİMİZE GELEREK ÜYELERİMİZLE BULUŞMUŞLARDIR.