GAZİEMİR İLÇE BAŞKANLIĞI


TEMAD GAZİEMİR ŞUBESİNDEN İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET

28 Ocak 2016, Perşembe

TEMAD'TAN İLÇE EMNİYETİNE NEZAKET ZİYARETİ

Emekli Astsubaylar Derneği Gaziemir Şube Başkanı Cemal Hacımustafaoğlu ve yöneticiler İlçe Emniyet Müdürü Gürcan Görgülü'yü makamında ziyaret ettiler.

28 Ocak 2016 Perşembe 10:42
 TEMAD'TAN İLÇE EMNİYETİNE NEZAKET ZİYARETİ

 
TEMAD Gaziemir Şubesi Başkanı Cemal Hacımustafaoğlu ve beraberindeki İlçe Sekreteri Mahmut Taymaz, Muhasip Yusuf Demir ve yönetim kurulu üyesi Coşkun Özen, Gaziemir İlçe Emniyet Müdürü Gürcan Görgülü'ye bir nezaket ziyaretinde bulundu. Hacımustafaoğlu ziyaret sırasında derneklerinin yaptığı çalışmaları içeren özet sunum dosyasını İlçe Emniyet Müdürü Görgülü'ye takdim etti.

"Ülkemizin içinde bulunduğu şu zor günlerde güvenlik güçlerimizin arkasında durmak hepimizin asli görevidir. Ülkemizin asayişini temin etmek ve korumak için canı pahasına görevini mücadele eden kahraman güvenlik güçlerimiz hepimizin guru ve onur kaynağıdır" diyen TEMAD Şube Başkanı Hacımıustafaoğlu şöyle devam etti; "İlçemizin asayişi için çalışan ilçe emniyet mensuplarımıza özverilerinden dolayı teşekkür etmeyi bir borç biliriz."

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gaziemir İlçe Emniyet Müdürü Gürcan Görgülü "Sizler uzun yıllar boyunca bulunduğunuz görevlerde vatanımız için hizmet eden bir kurumun temsilcilerisiniz. Ülkemizin içerisinde bulunduğu şu zor koşullarda biz emniyet mensuplarını ziyaret etmeniz bizleri ayrıca mutlu etti ve moral verdi" dedi.

 
 
Haber Kaynağı: YEREL HABERCİ HABER MERKEZİ