GAZİEMİR İLÇE BAŞKANLIĞI


17 EKİN DÜNYA ASTSUBAYLAR GÜNÜNÜ KUTLAMA VE BİLGİLENDİRME

18 Ekim 2015, Pazar
TEMADLILAR DÜNYA ASTSUBAYLAR GÜNÜ'NÜ KUTLADILARTEMADLILAR DÜNYA ASTSUBAYLAR GÜNÜ'NÜ KUTLADILAR

TEMAD Gaziemir Şube'sinde gerçekleşen etkinlikte konuşan Şube Başkanı Hacımustafaoğlu "Ülkemizde ve dünyada 17 Ekim Astsubaylar Günü olarak kabul edilmekte ve kutlanmaktadır. Şube yönetimi olarak tüm meslektaşlarımızın gününü kutlarız"dedi.

18 Ekim 2015 Pazar 17:52
 
TEMADLILAR DÜNYA ASTSUBAYLAR GÜNÜ'NÜ KUTLADILAR
 

   Türkiye Emekli Astsubay Derneği tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde görev yapan ast subayların 17 Ekim'i Astsubaylar Günü olarak kabul edilmesi girişimleriyle Türkiye'de kutlanmaya başladı. Dünya Astsubaylar Günü nedeniyle şube lokalinde toplanan TEMAD Gaziemir Şube yönetimi ve üyeleri meslektaşların özel gününü kutladılar. 

      Son aylarda bölücü terör saldırıları sonrasında Şehit düşen askerler nedeniyle dernek yönetimi bu yılki kutlama töreninde müzikli eğlence tertip etmedi. Üyeleriyle birlikte çay içen yöneticiler meslektaşlarıyla görüş alışverişinde bulundular. TEMAD Gaziemir Şube Başkanı Cemal Hacımustafaoğlu "TEMAD Şube olarak sizlerin desteği ve sizlerden aldığımız güçle Emekli Astsubaylarımızı her alanda temsil ediyoruz. 17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü tüm meslektaşlarımıza kutlu olsun"dedi. Şube Sekreteri Mahmut Taymaz ve Şube Muhasibi Yusuf Demir TEMAD Şube olarak yapılan çalışmlar ve yapılan harcamalar hakkında üyeleri bilgilendirdi.   


Haber Kaynağı: YEREL HABERCİ HABER MERKEZİ