GAZİEMİR İLÇE BAŞKANLIĞI


TEMAD GENEL BAŞKANININ GAZİEMİR ŞUBESİNİ ZİYARETİ

30 Kasım 2015, Pazartesi
  TEMAD GENEL BAŞKANI KESER GAZİEMİR ŞUBE'DEYDİ

TEMAD GENEL BAŞKANI KESER GAZİEMİR ŞUBE'DEYDİ

Emekli Astsubaylar Derneği Gaziemir Şubesi'ne nezaket ziyaretinde bulunan Ahmet Keser'i yönetim kurulu misafir etti.

26 Kasım 2015 Perşembe 09:31
 
TEMAD GENEL BAŞKANI KESER GAZİEMİR ŞUBE'DEYDİ
 


Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkanı Ahmet Keser bir dizi ziyaret ve toplantı için geldiği İzmir'de Gaziemir'e de zaman ayırdı.

Emekli Astsubaylar'ın yıllardır üzerinde durduğu 'İntibak Düzenlemesi' hakkında son gelinen noktayı şube yönetimleri aracılığıyla üyeleriyle paylaşan Genel Başkan Ahmet Keser arzu edilen intibak düzenlemelerinde gerek Türk Silahlı Kuvvetleri üst kademesinde, gerekse bakanlık düzeyinde mutabakat sağlandığı ve yakında meclis gündeminde geleceği umudunu taşıdıklarını ifade etti.

Gaziemir Şube Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve Kadın Kolu ile bir araya gelen TEMAD Genel Başkanı Keser "Gaziemir Şubesi'ni derneğimizin faaliyetlerinde ayrı ve özel bir yeri olduğunu bilmenizi isterim. Yaptığınız çalışmaları dikkatlice takip ve takdir ediyoruz. Başarılarınızın devamını diliyoruz" şeklinde konuştu.

"Sizi Gaziemir Şubemizde ağırlamaktan onur duyuyoruz. Sizlerden gelecek her türlü görevi yerine getirmek, derneğimizi ve üyelerimizi daha iyi noktalara taşımak hepimizin ortak görevi" diyen TEMAD Gaziemir Şube yöneticileri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.   

Haber Kaynağı: YEREL HABERCİ HABER MERKEZİ