GAZİEMİR İLÇE BAŞKANLIĞI


TEMAD GAZİEMİR'DEN ZİYARET TRAFİĞİ

05 Haziran 2014, Perşembe    Esnaf Kredi Kefalet ziyaret eden TEMAD Gaziemir Şube Yönetimi, Ak Parti Gaziemir İlçe Başkanı Uzun ve yönetimini ile Pomaklar Derneği yönetimini ağırladı.

TEMAD Gaziemir ziyaret trafiği sürüyor
 

    TEMAD Gaziemir Şube Yönetimi'nin Şube Başkanı M. Cemal Hacımustafaoğlu liderliğinde yaptığı nezaket ve iletişim ziyaret trafiğine adeta her gün bir yenisi ekleniyor. İlçedeki derneklerle ve kurumlarla işbirliğinin geliştirilmesi ve iletişimlerin güçlendirilmesi hedeflenen ziyaretlerde sıra Gaziemir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi'ndeydi. TEMAD bir yandan ziyaretler gerçekleştirirken bir yandan da ziyaretçileri ağırladı. TEMAD'ı Ak Parti Gaziemir İlçe Başkanı Hüseyin Uzun ve yönetimi ile merkezi Gaziemir'de bulunan İzmir Pomaklar Derneği'de nezaket ziyaretinde bulundu.
    GESKOP Başkanı Metin Taşkın TEMAD'ın ziyaretinden oldukça memnun olduklarını, işbirliğinin ve dayanışmanın geliştirilmesine katkı vereceklerini dile getirdi.
   Ak Parti Gaziemir İlçe Başkanı Hüseyin Uzun ve İzmir Pomaklar Derneği Başkanı Ercan Çokbankir yenilenen TEMAD Gaziemir yönetimine başarılar dilerken Gaziemir'de sivil toplum örgütlerinin geliştirilmesine olumlu katkı yapacağına inandıklarını ifade ettiler.