GAZİEMİR İLÇE BAŞKANLIĞI


TEMAD GAZİEMİR ŞUBESİNDEN CHP İLÇE BAŞKANLIĞINA ZİYARET

06 Ocak 2016, Çarşamba

TEMAD'TAN CHP'YE NEZAKET ZİYARETİ


TEMAD'TAN CHP'YE NEZAKET ZİYARETİ

Kongrede yeniden seçilen CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin'i makamında ziyaret eden TEMAD Gaziemir Şube Başkanı Cemal Hacımustafaoğlu ve yönetimi Tekin'e başarılar diledi.

06 Ocak 2016 Çarşamba 17:27
TEMAD'TAN CHP'YE NEZAKET ZİYARETİ
 
CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin, Türkiye Emeklis Astsubaylar Derneği (TEMAD) Gaziemir Şube yönetimini konuk etti.
 
İlçe Kongresi'nde yeniden ilçe başkanı seçilen Umut Tekin ve yönetim kurulunu tebrik etmek için TEMAD Gaziemir Şube olarak nezaket ziyaretinde bulunduklarını ifade eden Şube Başkanı Hacımustafaoğlu Tekin ve yönetimine başarılar diledi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP İlçe Başkanı Umut Tekin "Bu nazik davranış için ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.
 
'Çay ikramı' sırasında gelişen sohbetin ana konusu emekli astsubaylar derneğinin uzun yıllardır üzerinde durduğu, ancak en son çıkan torba kanunda yer alan intibak düzenlemeleri oldu. "Yapılan yeni düzenlemeler yeterli seviyede olmasa bile olumlu yönde atılmış, yararlı bir adım olarak görmekteyiz" diyen Hacımustafaoğlu TBMM'nde Milli Savunma Komisyonu'nda CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan'ın yer almasından ayrı bir memnuniyet duyduklarını ifade etti. "Kendiside bir emekli astsubay çocuğu olan Murat Bakan vekilimiz astsubayların sorunlarının dile getirilmesinde ve çözümünde önemli rol oynayacağına inanıyor ve kendisine güveniyoruz" dedi.   
 
"Bilgi deneyim ve donanımlarıyla milletvekillerimiz toplumumuzun ve kentimizin sorunlarının çözümünde etkili olacaklardır" diyen CHP İlçe Başkanı Umut Tekinkendilerinde halkın sorunlarını TBMM'nde gündeme gelmesi için üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerinin altını çizdi.