GAZİEMİR İLÇE BAŞKANLIĞI


TEMAD GAZİEMİR'DE SEVGİLİLER GÜNÜ KUTLAMASI

14 Şubat 2015, Cumartesi

Sevgililer Günü'nü bu kez TEMAD'da kutladılar

Sevgililer Günü'nü bu kez TEMAD'da kutladılar.

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Gaziemir Şubesi bir sosyal etkinliğe daha ev sahipliği yaptı. Her yaştan genç sevgililer şube lokalinde düzenlenen 14 Şubat Sevgililer Günü Özel Gecesi'nde doyasıya eğlendiler.


Türkiye Emekli Astsubaylar Gaziemir Şubesi Başkanı Cemal Hacımustafaoğlu yaptığı kısa konuşmada tüm çiftlerin Sevgililer Günü'nü kutladı. Hacımustafaoğlu "Bu özel gecede bizleri yalnız bırakmayan tüm davetlilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

TEMAD Lokali'ndeki gece Usta Müzisyen Salih İnanç'ın seslendirdiği sevilen Türkçe Pop ve Yabancı Pop şarkılar eşliğinde danslarla başladı. Piyanist şantörün çaldığı oyun havalarıyla geç saate kadar sürdü.Türkiye Emekli Astsubaylar Gaziemir Şubesi Başkanı Cemal Hacımustafaoğlu yaptığı kısa konuşmada tüm çiftlerin Sevgililer Günü'nü kutladı. Hacımustafaoğlu "Bu özel gecede bizleri yalnız bırakmayan tüm davetlilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

TEMAD Lokali'ndeki gece Usta Müzisyen Salih İnanç'ın seslendirdiği sevilen Türkçe Pop ve Yabancı Pop şarkılar eşliğinde danslarla başladı. Piyanist şantörün çaldığı oyun havalarıyla geç saate kadar sürdü.

Geceye katılanlar arasında CHPGaziemir Belediye Meclis Üyesi Elif Becek ve eşi Hakkı Bey, Fatma Tınaztepe ve eşi Tamer Bey, Önder Keskin'in eşi Reyhan Keskin, MHPGaziemir İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Erol Ergin ve Ailesi' de yer aldı. TEMAD Yönetim Kurulu Üyeleri önce davetlilerle yakından ilgilendi ardından aileleriyle birlikte eğlenceye iştirak etti.

ecede en çok ilgiyi ilerlemiş yaşlarına rağmen sevgilerinden ve aşklarından fazla bir eksilme olmadığı anlaşılan çiftin dansı çekti.
Tüm davetliler özel gece için TEMAD yönetimine ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Haber Kaynağı: YEREL HABERCİ HABER MERKEZİ