GAZİEMİR İLÇE BAŞKANLIĞI


Yerel Basında TEMAD

Emekli Astsubaylar Başkanı Hacımustafaoğlu ve yönetimi merkezi Gaziemir'de bulunan Dünya Engelliler Derneği'ne nezaket ziyaretinde bulundu.
Emekli Astsubaylar Derneği Gaziemir Şube Başkanı Cemal Hacımustafaoğlu ve yöneticiler İlçe Emniyet Müdürü Gürcan Görgülü'yü makamında ziyaret ettiler.
Kongrede yeniden seçilen CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin'i makamında ziyaret eden TEMAD Gaziemir Şube Başkanı Cemal Hacımustafaoğlu ve yönetimi Tekin'e başarılar diledi.
Emekli Astsubaylar Derneği Gaziemir Şubesi'ne nezaket ziyaretinde bulunan Ahmet Keser'i yönetim kurulu misafir etti.
Gaziemir Şubesindeki etkinlikte konuşan Ş.Bşk. Hacımustafaoğlu"Ülkemizde ve dünyada 17 Ekim Astsubaylar Günü olarak kabul edilmekte ve kutlanmaktadır.Tüm meslektaşlarımıza kutlu olsun.
Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 170.Yılı nedeniyle Gaziemir İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü TEMAD Gaziemir Heyeti tarafından ziyaret edildi.
Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 170.Yılı nedeniyle Gaziemir İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü TEMAD Gaziemir Heyeti tarafından ziyaret edildi.
Gaziemir İlçe Sağlık Müdürlüğü TEMAD Gaziemir Şubesi üyeleri ve STK temsilcilerine organ bağışının hayatımızdaki önemi ve bağışlama esasları hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Gaziemir Şubesi bir sosyal etkinliğe daha ev sahipliği yaptı. Her yaştan genç sevgililer şube lokalinde düzenlenen 14 Şubat Sevgililer Günü Özel Gecesi'nde doya
23 Temmuz Lozan Anlaşması'nın 91'nci yıldönümü nedeniyle Gaziemir'de emekli büyükelçi ve eski milletvekili Onur Öymen tarafından konferans verildi.
Gaziemir Belediyesi 2015-2019 Dönemi Stratejik Planlama Dış Paydaş Toplantısı’nda kamu kurum ve kuruluşları,muhtarlar,STK,yerel basın kentin geleceğine ilişkin görüş ve önerilerde bulundular.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Gaziemir Şube Lokali toplumsal duyarlılığın arttırılması ve farkındalık yaratılması adına önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

TEMAD GAZİEMİR'DEN ZİYARET TRAFİĞİ

05 Haziran 2014, Perşembe
TEMAD Gaziemir Şube Yönetimi'nin Şube Başkanı M. Cemal Hacımustafaoğlu liderliğinde yaptığı nezaket ve iletişim ziyaret trafiğine adeta her gün bir yenisi ekleniyor.

Ziyaret

25 Mayıs 2014, Pazar
TEMAD Soma’da acıyı paylaştı,TEMAD Genel Merkez düzeyinde ve İzmir’deki şube yönetimleriyle birlikte önceki gün Türkiye’nin en büyük maden ocağında şehit olan madenci ailelerini ziyaret etti.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Gaziemir Şubesi Şube Başkanı Mehmet Cemal Hacımustafaoğlu ve yeni yönetim kurulu üyeleri Gaziemir Kaymakamı Şerafettin Tuğ'u makamlarında ziyaret etti.

5. OLAĞAN SEÇİM

06 Mayıs 2014, Salı
TEMAD Gaziemir Yönetimi Yenilendi Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Gaziemir Şubesi 5.Olağan Kongresi'nde M.Cemal Hacımustafaoğlu'nun listesi kazandı.